Series
Ratings
39
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0