Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 2.0
Brigsby BearRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5