Series
Ratings
76
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0