Series
Ratings
48- The CravingsRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0