Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Cosmos: Possible Worlds Season 2Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0