Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0