Movies
Ratings
788
JulesRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 5.0
RunRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
PoisonRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.0
Saving FaceRated ★ 4.0