Series
Ratings
100
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 2.5
- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5