Series
Ratings
24
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 0.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0