Movies
Ratings
1075
FreaksRated ★ 4.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
The Last Days of American CrimeRated ★ 0.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Game Over, Man!Rated ★ 2.5
Once Upon a Time in VeniceRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
True Memoirs of an International AssassinRated ★ 4.0
The TakeRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.5
SuperbadRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 2.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5