Series
Ratings
189- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 3Rated ★ 3.5
- 아는 외고Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5
전현무계획Rated ★ 2.0- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 4.0
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 2.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
- YeonghwadangRated ★ 4.0
Apink's ShowtimeRated ★ 4.0- 찐따록: 인간 곽준빈Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 2.5