Movies
Ratings
293
The Happy LifeRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
No Blood No TearsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5