Movies
Ratings
584
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5