Series
Ratings
92
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0