Movies
Ratings
226
The TerminalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
EnfancesRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 5.0
Ping PongRated ★ 3.5
LaundryRated ★ 3.0
GORated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0