Movies
Ratings
365
10DanceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0