Series
Ratings
101
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Uchuujin Tanaka TarouRated ★ 3.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Real MenRated ★ 1.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
Wednesday Food TalkRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0