Series
Ratings
10
Secret Love AffairRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0