Series
Ratings
138
Meteor GardenRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- LarvaRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 4.5- K-pop StarRated ★ 2.5
K-pop Star Season 5Rated ★ 2.0
K-pop Star Season 4Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 3.5
K-pop StarRated ★ 3.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 5.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 5.0
Love Catcher 2Rated ★ 3.0
His Man Season 1Rated ★ 3.5
His Man Season 3Rated ★ 1.0
His Man Season 2Rated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.5