Series
Ratings
45
SANCTUARYRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5