Movies
Ratings
18
Remember MeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0