Movies
Ratings
684
BarbieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 1.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5