Series
Ratings
11
Winter, Grasping LoveRated ★ 3.0
The Night ManagerRated ★ 4.5- Angles & Demons - Cold Case Anonymous Investigation UnitRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
The Fruit of GrisaiaRated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0