Movies
Ratings
111
DuneRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Too Young To Die!Rated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5