Series
Ratings
62
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0