Movies
Ratings
52
Extreme JobRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0