Movies
Ratings
350
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5