Series
Ratings
52
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0