Series
Ratings
171
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
To Your EternityRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Hilda Season 3Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
HildaRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 3.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
HildaRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0- The Confession TapesRated ★ 4.0