Series
Ratings
103
Top of the LakeRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
A Very English ScandalRated ★ 4.0- The Hour Season 2Rated ★ 4.0
The HourRated ★ 4.0- Criminal JusticeRated ★ 3.5
- Criminal JusticeRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5