Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0