Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0