Series
Ratings
185
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0