Movies
Ratings
238
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Dogs Don't Wear PantsRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Paths of the SoulRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Rhino SeasonRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 5.0
Peeping TomRated ★ 4.0
Spring NightRated ★ 3.0