Movies
Ratings
518
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
High FidelityRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 4.0
Casino RaidersRated ★ 5.0- The SpyRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 3.0
Samurai FictionRated ★ 4.0