Movies
Ratings
34
1917Rated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0