Series
Ratings
141
LTNSRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
HyenaRated ★ 2.5
StartupRated ★ 2.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 5.0