Titles you rated
Sharehouse CinderellaRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
DetentionRated ★ 4.0
SundomeRated ★ 1.5
At 25:00, in Akasaka Season 2Rated ★ 2.5
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.0- Dear My Baby: Watashi ga Anata wo Shihai Suru MadeRated ★ 1.0
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 2.5
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 2.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0- Senpai, Danjite Koidewa!Rated ★ 2.5
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 2.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.0
We Best Love: Fighting Mr. 2ndRated ★ 4.0
We Best Love: No. 1 For YouRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Shady Job FamilyRated ★ 3.0
Business MarriageRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Dekinai FutariRated ★ 3.0