Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5- Mukbo BrothersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5