Series
Ratings
185
The Best ThingRated ★ 4.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 2.5
To Give a DreamRated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Professional SingleRated ★ 3.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
My DemonRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Just An EncoreRated ★ 4.0
My Little HappinessRated ★ 3.5
See You TomorrowRated ★ 2.5
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5