Titles you rated
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 2.0
RatchedRated ★ 2.5
Solar Opposites Season 5Rated ★ 3.5
Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 3.5
Solar OppositesRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL 2024Rated ★ 2.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 2Rated ★ 3.0
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0