Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
ExceptionRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Pop Team Epic Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SprigganRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
The Orbital ChildrenRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
World Trigger Season 3Rated ★ 4.5
Scarlet NexusRated ★ 3.5
Seirei Gensouki: Spirit ChroniclesRated ★ 3.0- B: The BeginningRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Re-MainRated ★ 3.0