Series
Ratings
25
Emily in ParisRated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0