Titles you rated
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0