Movies
Ratings
702
The Wild RobotRated ★ 4.0
The American FriendRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Good Men, Good WomenRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
SatantangoRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5