Series
Ratings
256
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0