Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Age of WarriorsRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5