Series
Ratings
39
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5