Movies
Ratings
23
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Mozart and the WhaleRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0