Movies
Ratings
117
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0